Hotel Logos

Hotel ** Logos jest hotelem z parkingiem strzeżonym, usytuowany w centrum miasta, przy trasie Via Baltica, 45 kilometrów od przejścia granicznego w Ogrodnikach, 30 kilometrów od przejścia granicznego w Budzisku. W odległości 1000 m znajduje się dworzec PKS, 1200 m - dworzec PKP. 

Hotel dysponuje 66 miejscami noclegowymi w dwóch apartamentach dwuosobowych, sześciu pokojach jednoosobowych, szesnastu pokojach dwuosobowych, czterech pokojach trzyosobowych i trzech pokojach czteroosobowych. Wszystkie pokoje wyposażone są w nowoczesne łazienki z pełnym węzłem sanitarnym, telewizory, radia, telefony. Oferujemy naszym gościom bezpłatny, bezprzewodowy dostęp do Internetu na terenie całego obiektu.

Dwie sale konferencyjne: do 100 miejsc (przy ustawieniu kinowym) i 30 miejsc, wykorzystywane są do kompleksowej organizacji konferencji, szkoleń, sympozjów.

Kuchnia Hotelu LOGOS oferuje znakomite dania z ryb i owoców morza, dziczyzny, a przede wszystkim potrawy z rusztu. Szczególnie polecamy pstrąga z nadzieniem ziołowym i pieczeń z dzika w sosie jałowcowo-żurawinowym, kołduny w rosole, sandacza w sosie ogórkowym i nagrodzone Turystycznym Logo Polska "Pierogi Żmudzkie".

Kompleks gastronomiczny hotelu składa się z nowoczesnej, wielofuncyjnej restauracji na 80 miejsc, baru na 30 miejsc, 2 sal bankietowych na 26 i 16 miejsc.

Powodzeniem cieszą się organizowane przez nas bankiety, przyjęcia okolicznościowe w restauracji oraz w miejscu wskazanym przez klienta. Dobra jakość i smak potraw naszej kuchni zostały nagrodzone wpisem do Złotej Księgi Gastronomii Polskiej.

W budynku znajduje się salon kosmetyczny, fryzjerski i solarium. Obiekt jest całodobowo chroniony. Posiada nowoczesną instalację przeciwpożarową i system wczesnego ostrzegania.

Dodaj rekomendację

Zaloguj się by móc dodać rekomendację.

Rekomendacje

Mapa

Brakuje obiektu?

Napisz nam o tym!